Měření regulace

Naše firma se zabývá kompletní dodávkou systémů měření a regulace pro vzduchotechnická zařízení. Systémy MaR dodáváme jak pro námi namontovaná vzduchotechnická zařízení, tak na objednání pro firmy nebo koncové zákazníky.

Používáme pouze kvalitní komponenty renomovaných výrobců – Siemens, Belimo, Sensit, Honeywell.

Námi používané regulátory jsou z kategorie tzv. volně programovatelných. Znamená to tedy, že regulaci vždy navrhneme a naprogramujeme přímo na míru konkrétní aplikaci a požadavkům zákazníka.

Pomocí rozšiřujících modulů lze rozšířit vstupy a výstupy a připojit tak mnoho akčních členů, řídit a monitorovat všechny veličiny, dle požadavků projektové dokumentace a přání zákazníka.

Naše systémy jsou již v základu vybaveny rozhraním TCP/IP. Toto nám umožňuje provádět vzdálenou servisní činnost, kontrolu a údržbu zařízení, popřípadě přenastavení parametrů, bez nutnosti příjezdu technika a také ovládat zařízení přímo zákazníkem například z chytrého telefonu, tabletu a podobně.

Ke všem dodávkám systémů zajišťujeme záruční i pozáruční servis formou vzdáleného přístupu nebo našimi kvalifikovanými techniky. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak aby vše bylo dle přání zákazníka a aby aplikace byla co nejvíce hospodárná pro provoz regulovaných zařízení.

Zajišťujeme návrh, dodávku a montáž: